Oldal kiválasztása

Karrier

Legyél Te is TipTop!

Az Euka-Kert Kft 2010-ben alakult, prémium kertészeti szolgáltatásokat kínál, mint magánkertek építése, térburkolás, vállalatok kertjeinek építése és gondozása, növényvédelmi szaktanácsadás.

Megrendelő-orientált hozzáállásunknak köszönhetően az utóbbi évek tendenciája növekedést mutatott, és a folyamatos bővülésnek köszönhetően új, kifejezetten tapasztalt és szakmailag igényes munkatársakat toborzunk kertfenntartói munkakörbe.

Kínált pozíció:

KERTGONDOZÓ SPECIALISTA

Feladatok:

Legfontosabb feladata a cég meglévő és új kertjeinek rendszeres gondozása, az eseti megbízások (mint pl. egyszeri metszések, kaszálások és egyéb felmerülő kerti feladatok) kivitelezésében való részvétel, a csapatvezető támogatása.

  • Kertészeti szakértelmével részt vesz a mindennapi kertgondozási feladatokban
  • Gyepfelületek szakszerű gondozása benzinmotoros eszközökkel
  • Öntözőrendszerek karbantartása, adott esetben idomok és egyéb alkatrészek cseréje
  • Évelő dísznövények gondozása az egész év során
  • Virágzó cserjék és fák gondozása
  • Örökzöldek gondozása
  • Növényvédelmi feladatok: kár- és kórképek felismerése, permetezés benzinmotoros permetezővel, sebkezelés

Elvárások:

Az ideális jelölt komoly kertfenntartói és kertészeti tapasztalattal rendelkezik, a szakmai alapokra ugyanis nem mi szeretnénk megtanítani. Mivel eredményes munkája esetén lehetőség nyílik az előrelépésre(csapatvezetői pozíció), hosszú távon (min. 3 év) gondolkodó szakembert keresünk.

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, hogy megrendelőinknek értéket adhassunk, hogy egy családias hangulatú cégkultúrát és megfelelő bizonyítás után előrelépési lehetőséget kínálunk.

  • Középfokú végzettség (kertészeti előnyt jelent, de nem feltétel)
  • Legalább 3 év kertfenntartói tapasztalat
  • Kiváló dísz- és gyümölcstermő növényismeret
  • B kategóriás jogosítvány (előnyt jelent, de nem feltétel)

Amit kínálunk:

  • Barátságos, családi hangulatú munkalégkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Céges telefonkészülék

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: szezonális főállás (2015 márciusától novemberéig, adott esetben decemberéig)

Munkábaállás kezdete:

Jelentkezés: Gyere a kapcsolat oldalra, fényképes önéletrajzzal, a tárgy mezőben “Kertgondozó specialista”-ként megjelölve kérjük. (Erre azért van szükség, hogy tudjuk, valóban érdekel Téged az álláslehetőség és végigolvastad a hirdetést ;)   )